تخفیف کارت آسایش از فروشات دات کام

از تخفیف های ما مستفید شوید بزودی

 بواسطه کارت های تخفیف آسایش از فروشات دات کام تحت نام آسایش کارت  شما  می توانید در  مراکز خرید و فروش ،آموزشی, ورزشی, تفریحی, صحی و خدماتی دیگر نیز تخفیف بدست بیاورید

کارت تخفیف برای تامین آسایش و کاهش هزینه طراحی می شود. کارت تخفیف در تمام مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. کارت های تخفیف متنوع تقریبا هرنوع خرید را پوشش می دهند

کارت تخفیف چیست؟

كارت تخفیف يك كارت است که هر کسی از آن تعبیر خاص خود را داشته و شرکت های موجود هر کدام خدمات گسترده ای برای کارت های تخفیف خود دارند. ارائه خدماتی مانند کارت های تخفیف و کارت های هدیه برای کاهش هزینه ‏های اقشار مختلف جامعه و به خصوص قشر متوسط و کم درآمد می ‏باشد. کارت های تخفیف نسبت به کارت های خرید و کارت های هدیه معمولا از سقف مبالغ و ماندگاری بیشتری در تخفیف و اعتبار برخوردار هستند.

کارت تخفیف ابزاری است که با بهره‏ گیری از آن می‏ توان بدون مراجعه به  بانک و صرف وقت و هزینه جهت افتتاح حساب، از تمامی مزایای کارت های خرید بهره مند شد. نکته قابل توجه در استفاده از کارت های تخفیف، استفاده از تخفیف در خرید اجناس و خدمات از مراکز مختلف خدمات رفاهی می باشد.

کاربردهای کارت تخفیف

کارت تخفیف، به طور کلی، برای تامین آسایش و کاهش هزینه های خانوار طراحی می شود و در تمامی مراکز طرف قرارداد کاربرد دارد. کافی است، توافقی از طرف شرکت ارائه دهنده خدمات با مراکز رفاهی، صحی ، اموزشی ،تفریحی ،ورزشی ، خریداری و امثال آن … شده باشد  تخفیفی تعریف شده نیز وجود داشته باشد.

با توجه به هزینه های سنگین خدمات بهداشتی و درمانی، ورزشی، تفریحی،  … کارت تخفیف خرید بر این هدف بر آمده که با کاهش بخشی ازهزینه های این خدمات بتواند خدمتی نوین را به کاربران ارائه نماید، که باعث کاهش چشم گیری در هزینه های پرداختی مشترکین می شود. کارت های تخفیف آنقدر متنوع هستند که تقریبا همه نوع خرید و تفریحی را پوشش می دهند.