بازاریابی دیجیتالی / ایمیلی

دیجیتال مارکیتنگ: آیامیدانستید در جهان امرزو شیوه تبلیغات تغیر کرده است و مشتریان از طریق حضوری نه بلکه بشکل آنلاین با شما به تماس شده و اشیای مورد ضرورت خویش رابرای شما فرمایش داده و معلومات خویش را تکمیل می نمایند فروشات دات کام بمنظور ایجاد سهولت به شما عزیران (شرکت داران محترم ،صاحبان فروشگاه ها ،نهاد های تعلیمی نهاد های صحی ) و امثال آن همچو فرست را مهیا ساخته است تا مشتریان شمـــــــــــــــــــــــــــــــــا بگونه مستقیم با شما به تماس شده بتوانند. و به همین لحاظ فروشات دات کام برای شما خدمات ایمل مارکیتنگ را معرفی میکند.

ایمیل مـــــــــارکیتنگ چـيست؟
اكونت های ایمیلی که وجود داره به تنهایی سه برابر تمام اكونت هایی هســــــــــــــــــــت که در توئیتر و فیسبوک هستند و اینکه اگر لینکی را از طریق ایمیل ارسال کنید امکان اين ميرود كه بالايش بيشترکلیک شود و از آن بازدید گردد و نتیجه خوب بدست آید.

مزایای ایمیل مارکتینگ چیست؟

– برخلاف بسیاری از روش های دیگر بازرایابی اینترنتی و یا تبلیغات به روش سنتی، ایمیل مارکتینگ نیاز به هزینه ای گذاف را  ندارد. به عنوان مثال نیاز به هزینه طراحی و چاپ نداشته و نیازی به پرداخت هزینه برای به کرایه گرفتن مکان های تبلیغاتی در سایت ها و یا فضای  روی بیلبوردها ها را نداردو شما میتوانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ با کمترین هزینه که آن هم تنها شامل سرویسی است محصولات و خدمات و پیغام تبلیغاتی خود را به تعداد بسیار زیادی از افرادی که به کسب و کار شما علاقه مند هستند معرفی کنید.

بدون محدودیت جغرافیایی:

اکثر روش های بازاریابی اینترنتی این امکان را به شما میدهند تا بدون در نظر گرفتن هر گونه محدودیت جغرافیایی به تمام افراد در هر جای دنیا دسترسی داشته باشید، ایمیل مارکتینگ هم از این ویژگی مستثنی نبوده و میتوانید به راحتی پیغام و تبلیغات  خود را به هر جای دنیا در هر مکان به دفاتر و اشخاص انفرادی که دارای ایمل آدرس باشند ارسال نمائید.

سرعت در بازدهی و دیدن نتیجه گیری:

از مهمترین مزایای ایمیل مارکتینگ این است که میتوانید به سرعت نتیجه ایمیل هایی که میفرستید را ببینید. مثلا میتوانید امروز یک ایمیل که حاوی معرفی محصول جدید  تان است به همراه لینک صفحه فروش آن را برای افراد لیست خود بفرستید و سپس تا انتهای هفته میتوانید ببینید از این تعداد ایمیلی که فرستاده اید چند نفر ایمیل تان را باز کرده و خوانده اند و از این تعداد چند ایمیل منجر به تماس و خرید شده است.

ایمل مارکیتگ فروشات دات کام: فروشان دات کام افتخار دارد که این شیوه از بازاریابی دیجیتالی که در همه کشور های مترقی مروج بوده بار اول در افغانستان پیاده کند و فروشات دات کام توسط ایمل رسمی Marketing@froshat.com تبلیغات شما با شرح خدمات مشرح همراه با تصاویر– آدرس و شماره تماس  شما  به دسترس همه دفاتر واشخاص انفرادی که دارای ایمل آدرس باشند به  ایمل آنها ارسال مینمایددر این صورت مشتریان شما میتوانند به بسیار سهولت با شما به تماس شوند.که این خود یک نوع ارتباط تولید کننده با مصرف کننده و معکوس آن ،فروشنده با خریدار و معکوس آن،کارفرما با کارمند  و معکوس آن را برقرار میکند.